УКРАЇНА

14:35

27.05

Влада

Зменшено податки для сільгосппідприємств

0

Верховна Рада зменшила базу оподатковування підприємств з виробництва сільгосппродукції. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За внесення змін у статтю 1 Закону «Про сільськогосподарську кооперацію» проголосували вчора 319 народних депутатів. Цей документ змінює критерії, за якими суб’єкт господарювання відноситься до категорії сільськогосподарських виробників.

За чинною редакцією цього закону одним з таких критеріїв була наявність у суб’єкта господарювання у власності, у користуванні, зокрема на умовах оренди, сільськогосподарських угідь або поголів’я сільськогосподарських тварин. Крім того, відповідно до чинної редакції закону, у таких підприємств виторг від реалізації сільгосппродукції власного виробництва і продукції її переробки мав перевищувати на 50% загальну суму валового доходу.

Прийнятий у вівторок закон пропонує визнавати суб’єкт господарювання сільськогосподарським товаровиробником за умови перевищення на 75% валової виручки від реалізації сільгосппродукції власного виробництва і продуктів її переробки над сумою загального валового доходу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus