УКРАЇНА

09:43

21.05

Влада

Депутати – за перепис виноградників

0

Верховна Рада має намір врегулювати правові відносини у сфері виноградарства і виноробства. За прийняття в першому читанні проекту закону «Про виноград і вино» проголосували 247 депутатів, повідомляють «Українські Новини».

Відповідно до законопроекту, виноробством дозволено займатися суб’єктам підприємницької діяльності незалежно від форм власності за умови наявності у них спеціальних ліцензій на відповідний вид виноробної продукції. Промислові насадження для вирощування винограду повинні проводитися спеціально сертифікованими і стандартизованими саджанцями. Сертифікація насаджень має проводитися в порядку, визначеному Міністерством аграрної політики.

Усі виноградники, незалежно від форм власності, підлягають обов’язковому державному перепису не менше 1 разу на 10 років.

Право виробництва і збереження тихих і гристих вин також затверджується спеціально уповноваженим органом виконавчої влади.

За порушення стандартів та інших нормативних документів, які регулюють виробництво виноробної продукції, винні несуть відповідальність, передбачену законодавством, зокрема виготовлення і реалізація фальсифікованих вин карається штрафом у розмірі 5 тис. неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян.

Під фальсифікацією вин пропонується визначати нерегламентоване застосування цукру або продуктів, які його містять, додавання води, плодово-ягідних матеріалів, витяжок і відварів з плодів і ягід, використання сушеного винограду (ізюму) тощо.

З метою забезпечення контролю над виконанням вимог цього закону пропонується створити Державну інспекцію з виноробства і виноградарства при спеціально уповноваженому органі виконавчої влади.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus