УКРАЇНА

14:18

26.04

Парламент дозволить продавати держмайно за борги по зарплаті

Парламент дозволить продавати держмайно за борги по зарплаті

0

Верховна Рада має намір скасувати мораторій на примусову реалізацію майна державних підприємств для погашення заборгованості по заробітній платі. За прийняття у першому читанні проекту закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати» проголосували 283 депутати, повідомляють «Українські Новини».

Законопроект також передбачає скасування вимог, згідно з якими зарплату працівникам підприємств можна було виплачувати тільки після сплати обов’язкових платежів. Також депутати мають намір доповнити закон «Про оплату праці» нормами про те, що своєчасність і обсяги виплати зарплати працівникам не можуть бути поставлені в залежність від сплати інших платежів і їхньої черговості.

Крім цього, Рада прийняла у першому читанні ще один законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати», за нього проголосували 249 депутатів. Цей законопроект передбачає пріоритетність виплати заробітної плати перед усіма обов’язковими платежами підприємства. Він, як і перший законопроект, передбачає скасування мораторію на примусову реалізацію майна держпідприємств для погашення заборгованості по зарплаті.

Обидва законопроекти доповнюють один одне, і депутати мають намір підготувати до другого читання єдиний законопроект.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus