УКРАЇНА

02:08

28.05

Влада

Генпрокуратура розслідує картельні змови

0

Генпрокуратура України з подачі антимонопольного комітету може порушити справи проти російських нафтових монополістів. Про це заявив перший віце-прем’єр України Микола Азаров, повідомляє портал «Паливно-енергетична політика» .

За словами Азарова, у випадку картельних змов український уряд буде активно використовувати цей механізм. Азаров також розповів, що під час недавніх переговорів з російським міністром промисловості та енергетики Віктором Христенком він торкався питання нафтових цін в Україні, які у травні 2004 року підскочили майже на 50%.

«Російському капіталу було дозволено приватизувати практично всі українські НПЗ. У результаті ціноутворення зосереджене всередині вертикально інтегрованих російських холдингів. Україна зіткнулася з монополізмом, якому вона нічого не може протиставити», – заявив український перший віце-прем’єр. За словами Азарова, сьогодні уряд шукає альтернативу монопольним нафтовим поставкам. Не виключене створення резерву нафти власного видобутку, щоб, як сказав Азаров, «у певній ситуації нас не поставили на коліна».

Перший віце-прем’єр також повідомив, що звернувся до російських власників українських НПЗ з вимогою складати довгострокові прогнози. «Адже ринок – це планування, а не хаос», – наголосив Азаров.

Нагадаємо, що опозиція поклала відповідальність за травневу бензинову кризу на уряд, а президент – на Верховну Раду.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus