УКРАЇНА

11:02

24.05

Влада

Ухвалено закон про міжнародні договори України

0

Верховна Рада знову ухвалила закон «Про міжнародні договори України». Закон установлює порядок укладення, виконання і припинення дії міжнародних договорів України. Закон має застосовуватися до всіх міжнародних договорів України, що регулюються нормами міжнародного права, повідомляють «Українські Новини».

За ухвалення закону з частковим урахуванням пропозицій президента Леоніда Кучми проголосували 405 депутатів за необхідних 226.

5 лютого Рада ухвалила в новій редакції з пропозиціями Кучми закон про міжнародні договори України, відредагувавши ряд норм цього закону відповідно до Конституції.

Верховна Рада врахувала пропозицію Президента про те, щоб парламент затверджував рішення про одержання Україною від іноземних держав і міжнародних фінансових організацій тільки тих позик, які не передбачені держбюджетом України.

Рада виключила з закону норму, відповідно до якої на парламент покладалися функції контролю за виконанням цього закону і міжнародних договорів, а також визначалися способи проведення контролю.

У березні Кучма втретє ветував закон «Про міжнародні договори України».

Рада також ухвалила цей закон у березні 2002 року і січні 2003 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus