УКРАЇНА

12:46

16.01

матеріали по темі:

Влада

Папа Римський високо оцінив міжконфесійну злагоду в Україні

0

Глава держави Ватикан Папа Римський Іоанн Павло ІІ прийняв українську делегацію, яка перебуває з офіційним візитом у Ватикані. Як повідомили «proUA» у прес-службі віце-прем’єр-міністра Дмитра Табачника, який очолює делегацію, в ході зустрічі Папу Римського було поінформовано про забезпечення релігійної свободи в Україні. Глава Римо-католицької церкви високо оцінив розвиток міжцерковних стосунків та міжконфесійну злагоду в Україні.

Під час бесіди сторони тепло згадували візит Святішого Отця до України, що відбувся три роки тому.

Українська делегація зустрілась також з заступником Державного секретаря Ватикану архієпископом Леонардо Сандрі. Він високо оцінив політику української держави, президента та уряду України щодо сприяння діяльності церков та реалізації прав віруючих, повернення їхніх культових приміщень, незаконно конфіскованих у минулому.

В ході бесіди Дмитро Табачник наголосив на налаштованості України на зміцненні демократичних засад держави і суспільств, забезпечення релігійної свободи, що є неодмінною умовою цього процесу. Він також зауважив на необхідності активізації співпраці між Україною та Ватиканом, зазначивши, що для українських вчених величезний інтерес становлять унікальні зібрання Апостольської столиці.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus