УКРАЇНА

05:29

24.05

Влада

Україна сподівається, що іноземні спостерігачі будуть об’єктивні

0

Україна очікує, що іноземні спостерігачі, які працюватимуть на виборах Президента, дадуть їм об’єктивну оцінку і будуть адекватно доносити інформацію про них. Про це заявив на засіданні комісії Україна-НАТО в Стабмулі (Туреччина) Президент Леонід Кучма, повідомляють «Українські Новини».

Із свого боку Кучма пообіцяв, що для спостерігачів в Україні будуть створені всі умови.

Український президент також наголосив, що Україна очікує, що НАТО продовжить свою політику розширення.

«Принципово важливо, щоб здійснювана дотепер у НАТО політика «відкритих дверей» і надалі залишалася визначальним принципом діяльності Альянсу», - сказав Кучма.

Він сказав, що очікує від засідання комісії нового імпульсу для відносин Україна-НАТО і дозволить накреслити перспективи їхнього подальшого розвитку.

Кучма вважає, що Україна і НАТО виробили надійний механізм політичних консультацій на всіх рівнях. На його думку, це дозволило вивести відносини на стратегічний рівень і визначити загальні позиції з основних питань міжнародної безпеки.

Особливістю самміту Кучма назвав те, що він проходить після великого розширення НАТО, і нові члени Альянсу - гарні партнери України.

Як повідомлялося, Комісія Україна-НАТО на рівні глав держав і урядів почалася в Стамбулі (Туреччина).

Сьогодні, як повідомили «proUA» у прес-службі глави держави, президент Леонід Кучма зустрівся з президентом США Джорджем Бушем під час прийому на честь глав держав на самміті НАТО в Стамбулі (Туреччина). Це їхня перша зустріч.

Кучма також провів неформальне спілкування з президентом Польщі Олександром Квасьнєвським, президентом Словаччини Іваном Гашпаровичем і прем’єр-міністром Туреччини Реджепом Ердоганом.

Міністерство закордонних справ має намір почати розсилати офіційні письмові запрошення для роботи іноземним спостерігачам на виборах Президента, що заплановані на 31 жовтня, з початку липня.

У квітні в НАТО вступили Болгарія, Румунія, Словаччина, Словенія, а також Естонія, Латвія і Литва.

Тепер у НАТО 26 країн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus