УКРАЇНА

20:04

21.04

Влада

НАТО схвалює оборонну реформу України

0

Генеральний секретар НАТО Яаап де Хооп Схефер закликав до демократичних перетворень в Україні та впровадження цінностей альянсу. Відповідаючи на запитання журналістів по завершенні самміту НАТО, Генеральний секретар Альянсу Яаап де Хооп Схефер заявив, що партнерство з Україною є дуже важливим для НАТО, і віддав належне активній участі України у низці заходів Алянсу, повідомляє«Українська служба BBC» .

Яаап Де Хооп Схефер у своїй заяві схвально відгукнувся про реформи в оборонній галузі, які є за його словами важливим елементом наближення України до Євроатлантичних структур.

Однак, при цьому він закликав офіційний Київ докласти більше зусиль аби наблизитися до цінностей, які поділяє НАТО.

"Цінності звичайно стосуються верховенства права, вільних та справедливих виборів, неутиску ЗМІ, свобод, які НАТО завжди захищало протягом десятиліть і захищає і донині», - підкреслив він.

«Добре, що Ви (президент Кучма) тут. Ми віддаємо належне вашій активній та повній участі у різних операціях - Україна робить добру роботу. Але не забувайте, що подальша інтеграція у Євроатлантичні структури означає захист та повагу до цінностей, які є основоположними для НАТО» - заявив генсек Яаап де Хооп Схефер.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus