УКРАЇНА

21:43

25.05

Влада

Сивкович може вступити в групу “Центр”

0

Представник депутатської групи “Центр” Тарас Чорновіл не виключає вступу до групи Володимира Сівковича, Віктора Мусіяки, Олега Беспалова. Про це він заявив сьогодні в чат-інтерв’ю в «proUA».

Коментуючи політичну позицію “Центру” Чорновіл сказав, що група ні під кого не збирається працювати. “Ми шукаємо своє місце в українській політиці, і шукаємо своїх партнерів. Тоді, коли партнерські домовленості будуть достатньо тверді, можна буде говорити про взаємну відповідальність і пов’язаність, а під когось не працюємо, і не збираємось працювати”, – заявив Чорновіл.

Депутат вважає, що зараз в “Центрі” лишилися люди, яких складно буде примусити вийти з групи. “Є люди, які стійкіші проти тиску, і так просто не купуються. Окрім того, до кінця дотискають тих, хто за собою відчуває серйозний кримінал, або раніше шарпався з краю в край, і продемонстрував, що може піддаватися тиску”, – сказав Чорновіл. За його словами, силовими методами з «Центру» вибили тільки двох людей, а ще п’ятеро пішли в Народну аграрну партію і фракцію Володимира Литвина з особистих мотивів. “Що звичайно, було недружнім і болісним кроком”, – зазначив депутат.

На питання, чи пропонували депутатам “Центру” під час позавчорашньої зустрічі з прем’єром підтримати політреформу, Чорновіл повідомив, що про це навіть не йшлося. “Обговорювали питання тиску на депутатів, нерівномірність бюджетного забезпечення регіонів держави тощо”, – сказав він і додав, що політреформу в такому вигляді “Центр” б нізащо би не підтримав. Чорновіл назвав лише дві умова, за яких “Центр” міг би підтримати політреформу: “До осені або з проекту змін будуть вилучені найодіозніші положення, або ситуація так погіршиться, що навіть цей варіант виглядатиме рятівним, коли навіть «Нашій Україні» доведеться за нього голосувати”.

Коментуючи відсутність лідера в групі і розглядаючи можливість свого лідерства народний депутат сказав: “Ми принципово проти інидвідуального лідерства. А я, крім того, ніколи не мав амбіцій посади. Якщо я в міру своєї компетенції зможу щось очолювати, або результативно впливати на прийняття рішень, мене це задовільнить. Я вийшов з телячого віку і не ввійшов ще в маразматичний, коли дуже хочеться чимось керувати. Сьогодні мене вже цікавить виключно результат”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus