УКРАЇНА

13:53

21.05

Влада

Базів: Раді Європи пояснять, що таке політреформа

0

Адміністрація президента заявила, що треба ще раз пояснити Раді Європи перебіг політичної реформи в Україні. Про це заявив заступник глави адміністрації президента Василь Базів, повідомляє «Українська правда» .

Так Базів прокоментував ухвалену моніторинговим комітетом Парламентської Асамблеї Ради Європи заяву із закликом провести політреформу після виборів. «Керівництву Верховної Ради слід додатково роз’яснити хід конституційної реформи, щоб їх об’єктивно оцінювали наші колеги за кордоном», – сказав Базів.

Щодо зміст заяви моніторингового комітету Базів сказав. що ЦВК уважно вивчить цей документ і врахує в своїй роботі. «В заяві є багато абзаців, які абсолютно збігаються з нашою позицією про необхідність чесних, прозорих виборів, і ці засади повинні забезпечити і провладні, і опозиційні кандидати”, – сказав Базів і додав: «Там є такі абзаци, що взагалі можна вважати, що вони писалися в адміністрації президента».

Нагадаємо, що 22 червня 2004 року моніторинговий комітет ПАРЄ схвалив доповідь доповідачів комітету по Україні Ханне Северінсен та Ренати Вольвенд і заяву, в якій закликав відкласти політреформу до завершення виборів президента, а самі вибори провести демократично. Крім того, у цій заяві моніторинговий комітет ПАРЄ вимагав від адміністрації президента припинити використовувати «темники».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus