УКРАЇНА

06:20

28.05

Влада

Кучма проти обов’язкового страхування автовласників

0

Президент Леонід Кучма скористався правом вето щодо закону про обов’язкове страхування цивільної відповідальності автовласників. Про це «Українським Новинам» повідомило джерело в Раді.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власником наземних транспортних засобів» на початку червня, за нього проголосували 270 депутатів при необхідних 226.

Закон передбачає укладення договорів обов’язкового страхування цивільної відповідальності на території України і договорів міжнародного страхування.

Він передбачає самостійне визначення розміру страхових платежів страховиком.

Закон вводить обов’язковий ліміт відповідальності страховика за шкоду, завдану майну потерпілого у випадку аварії, у розмірі 25,5 тис. гривень, а за шкоду життю і здоров’ю потерпілих - 51 тис. гривень.

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг прогнозувала, що у 2005 році, коли мав би набрати сили закон «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власником наземних транспортних засобів», страхові платежі за цим видом страхування становили б 1-2 млрд. гривень.

Держфінпослуг і Ліга страхових організацій висловили впевненість, що зазначений вид страхування сприятиме розвитку страхового ринку в Україні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus