УКРАЇНА

14:09

18.06

Влада

Львів вирішив заробити на місцевій символіці

0

Львівська міська рада затвердила положення про збір за право використання місцевої символіки суб’єктами підприємницької діяльності. Збір запроваджено диференційований - залежно від суми чистого доходу від реалізації продукції, пов’язаної з використанням місцевої символіки. Кошти від збору будуть надходити в місцевий бюджет, повідомляють «Українські Новини».

При сумі чистого річного доходу до 1 млн. гривень - ставка 0,1%, від 1 до 5 млн. гривень - 0,07%, від 5 до 10 млн. гривень - 0,05%, понад 10 млн. гривень - 0,03%.

Львівська міськрада затвердила список назв і зображень, які належать до місцевої символіки: назва «Львів», Аптека-музей, Арсенал, Високий Замок, великий і малий герби Львова.

У список також увійшли головний вокзал, оперний театр ім. Соломії Крушельницької, палац Потоцьких, Ратуша, площа Ринок, Собор св. Юра, Львівський національний університет, університет «Львівська політехніка» і Цитадель. А також пам’ятники Івану Франку, Тарасу Шевченку, Адаму Міцкевичу і королю Данилові.

Львівська міськрада вирішила звільнити від сплати збору державні підприємства, а також підприємства і суб’єкти підприємницької діяльності, у яких державна або комунальна частка становить не менше 25%.

Звільнено від сплати збору також бюджетні установи, громадські і релігійні організації та благодійні фонди.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus