УКРАЇНА

08:07

22.06

Влада

ІСД має бути надано право на ексклюзивні переговори стосовно Huta Czestochowa

0

Міністр економіки та з питань європейської інтеграції Микола Деркач закликав уряд Польщі надати корпорації «Індустріальний союз Донбасу» (Донецьк) право на ведення ексклюзивних переговорів про придбання польського металургійного комбінату Huta Czestochowa. Про це Деркач заявив 24 червня на економічному форумі «Україна-Польща» у Ялті, повідомляють «Українські Новини».

«Ми впевнені, що найбільш логічним, з юридичної точки зору, рішенням в ситуації, що склалася, було би надання ІСД можливості проведення ексклюзивних переговорів в рамках актуального тендера», - сказав Деркач.

За його словами, остаточне рішення про покупця комбінату уряд Польщі міг би ухвалити на основі порівняння парафованих інвестиційних угод на підставі пропозицій, поданих раніше ІСД і LNM Holdings.

При цьому Деркач зазначив, що обнародування цих угод зробило би тендер більш прозорим.

Нагадаємо, що у квітні уряд Польщі скасував тендер з продажу активів металургійного комбінату Huta Czestochowa, у якому брали участь ІСД і LNM Holdings N.V., що входить у холдинг LNM Group.

Цьому передував скандал, пов’язаний з наданням Польщею LNM ексклюзивного права на переговори про купівлю Huta Czestochowa, після чого корпорація ІСД заявила про дискримінацію її як учасника тендера, вважаючи, що її пропозиція була кращою.

LNM Group є другим за розміром у світі виробником сталі з обсягом виробництва близько 35 млн. тонн.

ІСД виробляє і реалізовує металопродукцію, а також забезпечує газом і електроенергією підприємства України.

За даними рейтингу «ТОП-100», що його публікує «Інвестгазета», 2003 рік корпорація ІСД закінчила з чистим прибутком 141 млн. гривень, збільшивши дохід порівняно з 2002 роком на 23,4%, або на 1 580 млн. гривень, до 8 292 млн. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus