УКРАЇНА

16:46

23.04

Влада

Виплату компенсацій жертвам нацизму завершать у 2005

0

Виплата компенсацій жертвам нацизму перебуває на завершальній стадії, заявив голова правління фонду ”Пам’ять, відповідальність, майбутнє” Міхаель Ясен на черговому засіданні опікунської ради фонду, що відбулося у столиці Німеччини. Про це повідомляє «Німецька хвиля».

У деяких країнах уже почали перераховувати другий транш. В Україні колишні примусові працівники та в’язні концтаборів отримали 683 мільйони і 300 тисяч євро, в Росії – понад 151 мільйон, у Білорусі – понад 262 мільйони. У різних країнах світу право на відшкодування завданої їм нацистами шкоди мають загалом близько півтора мільйона осіб.

«Я переконаний, що, як і раніше, виплати тим, хто має право на компенсацію, будуть і надалі проходити чітко і без зволікань. У цьому плані ми провели багато перевірок і всі вони без винятків показали, що гроші дійсно доходять до людей”, заявив на прес-конференції у Берліні Міхаель Ясен.

Завершити виплату компенсацій колишнім підневільним працівникам Третього рейху, а також в’язням гетто і нацистських концтаборів планується до шістдесятої річниці закінчення Другої світової війни.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus