УКРАЇНА

16:43

26.05

Влада

Ющенко не потребує підтримки провокаторів з УНА

0

Висловлювання «голови УНА» Едуарда Коваленка «в підтримку кандидата в президенти Віктора Ющенка» - політична провокація, замовлена опонентами Ющенка з метою його дискредитації в очах виборців, заявила прес-секретар Ющенка Ірина Геращенко, коментуючи сьогоднішню прес-конференцію “Святкування 14-ї річниці УНА-УНСО” і підтримка кандидата в президенти Ющенка”.

За словами Геращенко, Ющенко, безумовно, зацікавлений у якнайширшій підтримці з боку громадськості. Однак, додала вона, це не означає, що він поділяє політичні погляди всіх партій, політиків і пересічних громадян, які напередодні президентських виборів висловлюють йому свої симпатії.

«Ющенко далеко не завжди в захваті від нюансів політичної поведінки деяких симпатиків, але він цінує будь-яку підтримку, якщо вона мотивована щирою турботою за долю України», - наголосила Геращенко. За її словами, Ющенка «підтримають десятки партій і громадських рухів, сотні тисяч добровольців, які будуть працювати на дільницях, понад півтора десятка мільйонів людей, які за нього голосуватимуть».

Однак щодо пана Коваленка, зазначила Геращенко, «істинно відомо, що цей провокатор перебуває на службі в політичних опонентів Ющенка, що поставили йому завдання зі своїми радикально-ксенофобськими гаслами «постояти» поруч з Віктором Андрійовичем, створити відповідну картинку, дискредитувати лідера «Нашої України», спотворити і звузити уявлення про коло підтримки Ющенка».

«Немає жодних сумнівів, що справжня мета молодиків Коваленка - не підтримати Ющенка, а тільки нашкодити йому», - зазначає прес-служба Віктора Ющенка.

Тим часом Геращенко вважає, що українці навчилися читати між рядків і розуміють, що за подібними сценаріями стоять ті, хто не впевнений у своїх силах чесно змагатися на виборчих перегонах і звикли діяти шляхом дискредитації суперника.

«Насправді Ющенка щиро, без вказівки з Банкової підтримують мільйони людей. Щодня ми одержуємо від громадян сотні листів зі словами солідарності, віри і надії», - наголосила Геращенко.

Вона також нагадала, що тільки протягом останніх тижнів «свої симпатії до Ющенка підтвердили різні за поглядами організації - від КУНу до З’їзду етнічних росіян Причорномор’я».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus