УКРАЇНА

19:59

22.06

Влада

Для судді вимагали догану за Мукачеве

0

Сьогодні кваліфікаційна комісія суддів у місті Львові мала розглядати справу судді місцевого суду Сихівського району Львова Сергія Лєсного, який в червні 2003 року ухвалив рішення про визнання недійсними виборів міського голови Мукачевого. Однак засідання не відбулося, повідомляє кореспондент «proUA» зі Львова.

Справа мала розглядатися за поданням Юрія Оробця, голови тимчасової слідчої комісії з виборів мера Мукачевого. Засідання не відбулося через те, що суддя Лєсной на з’явився на засідання комісії, – він заявив, що хворий і і перебуває на лікарняному. Нове засідання кваліфікаційної комісії має відбутись в першій декаді липня цього року.

Сьогодні також близько ста представників „Нашої України“ та БЮТ пікетували Апеляційний суд Львівської області, вимагаючи порушити дисциплінарне провадження проти голови місцевого суду Сихівського району Львова Сергія Лєсного. “Є всі підстави стверджувати, що він (Лєсной) просто побоявся негативного рішення, оскільки його патрон Віктор Медведчук не зміг його захистити ні в кваліфікаційній комісії Верховного Суду, ні в Вищій раді юстиції”, – заявила прес-служба блоку “Наша Україна”. Учасники акції протесту заявляти, що подання щодо Лєсного базується на відвертих порушеннях судової процедури під час розгляду питань щодо нехтування виборчими правами громадян Мукачевого.

“Суддя Лєсной порушив усі можливі процедурні норми, розглядаючи справу виборів у Мукачевому, а тому ми хочемо домогтися, щоби йому як мінімум оголосили догану”, – заявив журналістам керівник представництва блоку “Наша Україна” у Львівській області Петро Олійник. За його словами, ще однією причиною пікету Апеляційного суду є те, що голова Верховного суду Маляренко звернувся з поданням призначити Лєсного членом Апеляційного суду Львівської області. “Цю технологію придумали “медведчуки”, щоби наводнити своїми людьми суди України”, – заявив Олійник.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus