УКРАЇНА

00:40

26.04

Влада

Рада прийняла закони про м’ясо і молоко

0

На сьогоднішньому засіданні Верховна Рада прийняла в цілому Закони України «Про молоко і молочні продукти» та «Про м’ясо і м’ясні продукти», повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Закон України «Про молоко і молочні продукти» визначає правові і організаційні основи забезпечення якості і безпеки молока і молочних продуктів для життя і здоров’я населення під час їхнього виробництва, транспортування, переробки, збереження і реалізації, ввезення на митну територію і вивезення з митної території України. Він регулює відносини, що виникають у процесі виробництва, транспортування, переробки, збереження і реалізації, ввезення на митну територію і вивезення з митної території України молока, молочної сировини і молочних продуктів. Поширюється на суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність у цій сфері.

Закон України «Про м’ясо і м’ясні продукти» визначає організаційні і правові принципи забезпечення якості і безпеки м’яса і м’ясних продуктів для життя, здоров’я населення і навколишнього середовища під час їхнього виробництва, переробки, пакування, збереження, транспортування і реалізації, а також вивезення з України і ввезення в Україну. Державне нормування показників якості і безпеки м’яса, м’ясної сировини і м’ясних продуктів проводиться шляхом визначення норм цих показників у нормативно-правових актах, стандартах та інших нормативних документах на продукцію.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus