УКРАЇНА

13:32

21.05

Влада

Рада схвалила бюджетну резолюцію-2005

0

Верховна Рада сьогодні, 24 червня, схвалила проект постанови «Основні напрямки бюджетної політики на 2005 рік» (бюджетна резолюція). За проект постанови проголосували 238 депутатів за 226 необхідних, повідомляють «Українські Новини».

Нагадаємо, що в бюджетній резолюції зафіксовано намір Кабміну розробити державний бюджет на 2005 рік з дефіцитом не більш ніж 1% ВВП, серед іншого у загальному фонді держбюджету не більш ніж 0,7% ВВП.

Бюджетна резолюція також фіксує, що граничний розмір державного боргу на 31 грудня 2005 року не має перевищувати 34% ВВП.

Приріст доходів бюджету-2005 Кабмін планує досягти за рахунок розширення податкової бази і відповідного збільшення податкових надходжень, а також за рахунок поліпшення інвестиційного клімату.

Відповідно до Бюджетного кодексу, Кабмін має подати проект бюджетної резолюції на наступний рік на розгляд Ради не пізніше ніж за 4 дні до парламентських слухань з питань бюджетної політики на наступний рік, що мають відбутися не пізніше ніж 1 червня поточного року.

Проект держбюджету на наступний рік, розробленого на основі положень бюджетної резолюції, затвердженої Радою, Кабмін має внести на розгляд парламенту до 15 вересня поточного року.

Раніше перший віце-прем’єр і міністр фінансів Микола Азаров уже заявив журналістам, що бюджет-2005 буде збалансованим, його основні пропорції будуть повторювати бюджети 2003-2004 років, оскільки тенденції, на яких вони будуються, відповідають динаміці економічного зростання.

Рада ухвалила держбюджет на 2004 рік з доходами 60,7 млрд. гривень, витратами 64 млрд. гривень і дефіцитом 3,4 млрд. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus