УКРАЇНА

12:43

27.05

Влада

1+1: У списках учасників “Форт Буаяр” не було доньки Ющенка

0

У списках учасників програми “Форт Буаяр” не було прізвища доньки Віктора Ющенка – Віталіни. Натомість для участі в команді співака Олександра Пономарьова було заявлено ім‘я Віталіни Юрченко. Про це сьогодні заявив генеральний директор телеканалу 1+1 Володимир Оселедчик, повідомляє «Громадське радіо».

За словами Оселедчика, телеканал 1+1 ніколи не запрошував і не запрошує до участі в ігрових шоу ані самих політичних лідерів, ані членів їхніх родин. Говорити ж про політичну цензуру у випадку „Форту Буаяр» керівник “плюсів” вважає абсурдом, оскільки саме напередодні цієї конфліктної ситуації у цьому шоу знімалась команда українського парламенту, і серед них — депутат від „Нашої України» Юрій Павленко.

Цю ж позицію Володимир Оселедчик повідомив і Олександру Пономарьову. Останній, згідно із заявою каналу, хоча і відмовився від зйомок, тим не менш три дні проживав у готелі і харчувався за рахунок 1+1. Окрім того, на тих же умовах з ним проживала дружина Олена Мозгова (хоча остання і не мала брати участі в зйомках) і сама Віталіна Ющенко. За словами Володимира Оселедчика, в цій ситуації ще багато цікавих подробиць, які він готовий повідомити представникам мас-медіа по завершенню зйомок і поверненню групи до Києва 29 червня.

Нагадаємо, що вчора прес-служба «Нашої України» заявила, що керівництво телеканалу «1+1» категорично відмовило Ліні Ющенко, старшій дочці лідера «Нашої України», брати участь у ігровому шоу «Форт Буаяр». Зйомки кількох серій цієї гри зараз тривають у Франції.

Як повідомлялося, одну з українських команд керівництво «1+1» запропонувало створити і очолити відомому співакові Олександру Пономарьову, а він вирішив підкорити Буаяр зі своїми друзями: Ліною Ющенко, Петром Нікораком, Мариною Орловою та колегою Ігорем Хлібосоловим. Однак, за повідомленням прес-служби НУ, коли команда прибула до Франції на місце зйомки, генеральний директор каналу Володимир Оселедчик у категоричній формі заборонив Ліні з’являтися перед камерами. Свою позицію він мотивував тим, що людей з прізвищем Ющенко на каналі не буде, і відмовився давати ширші пояснення.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus