УКРАЇНА

18:31

24.05

Влада

Рада запровадила екологічний аудит підприємств

0

Верховна Рада запровадила екологічний аудит підприємств. За ухвалення закону «Про екологічний аудит» проголосувало 307 депутатів за необхідних 226, повідомляють «Українські Новини».

Відповідно до закону, конкретні завдання екологічного аудиту встановлюються в кожному окремому випадку замовником аудиту.

Обов’язковий екологічний аудит проводиться на замовлення органів виконавчої влади під час приватизації держпідприємств, зміни форми власності чи власників об’єктів, для екологічного страхування, під час передачі об’єктів державної чи комунальної власності в довгострокову оренду, у концесію, під час створеннія на базі таких підприємств спільних підприємств.

Екологічним аудитором може бути людина, яка має вищу освіту, спеціальну підготовку, досвід роботи в сфері охорони навколишнього середовища або суміжних сферах не менш ніж 4 років. Екологічний аудитор повинний також мати відповідний сертифікат, термін дії якого - 3 роки.

Заборонено займатися екологічним аудитом органам виконавчої влади, місцевого самоврядування, особам, яким відповідно до законодавства заборонена підприємницька діяльність, а також особам, що мають судимість за корисливі злочини.

Звіт про екологічний аудит має містити характеристику фактичного стану об’єкта, включаючи оцінку ефективності і достатності його природоохоронної діяльності, систем екологічного управліня підприємств, стан природоохоронного устаткування і спорудженя (час установки, амортизації і придатність), відомості про сплату екологічних зборів, оцінку збитків, заподіяних навколишньому середовищу, стан екологічної звітності на відповідність її фактичним екологічним показникам.

Звіт також має містити висновки щодо невідповідності екологічних характеристик об’єкта до нормативних вимог.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus