УКРАЇНА

08:56

24.05

Влада

Рада звільнила і призначила голову ДКЦПФР

0

Верховна Рада дала згоду на звільнення з посади голови Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР) Олега Мозгового. За ухвалення відповідної постанови проголосували 365 депутатів за необхідних 226, повідомляють «Українські Новини».

Верховна Рада також дала згоду на призначення головою Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку Анатолія Балюка. За ухвалення відповідного законопроекту проголосували 396 депутатів за необхідних 226.

Рада також дала згоду на звільнення з посади членів ДКЦПФР Миколи Волкова (368 голосів за необхідних 226) і Віктора Івченка (359 голосів за необхідних 226).

Рада дала згоду на звільнення Мозгового, Волкова та Івченка після того, як у середині червня відповідну пропозицію до парламенту вніс Президент Леонід Кучма.

З листопаду 2002 року 41-річний Балюк був радником Президента, а в 1998-1999 роках був першим помічником прем’єр-міністра України Валерія Пустовойтенка.

Рада дала згоду на призначення Балюка після того, як у середині червня відповідну пропозицію до парламенту вніс Президент Леонід Кучма.

Верховна Рада дала згоду на призначення членом Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку Сергія Бірюка. За відповідну постанову проголосували 396 депутатів за необхідних 226. Бірюк був членом ДКЦПФР із грудня 1996 року. У середині червня 2004 Президент Леонід Кучма запропонував парламентові кандидатуру Бірюка на цю посаду на наступний семирічний період.

Верховна Рада відмовилася дати згоду на призначення членами Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку Володимира Каленського, Івана Нестеренка та Андрія Портнова. За призначення Каленського проголосувало 185 депутатів за необхідних 226, Нестеренка - 218 за необхідних 226, а Портнова - 121 за необхідних 226. Кандидатури Каленського, Нестеренка і Портнова на посаді членів ДКЦПФР у середині червня вніс Президент Леонід Кучма.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus