УКРАЇНА

14:43

26.05

Влада

Кучма вказав знизити ПДВ до 15%

0

Президент Леонід Кучма видав указ про зниження ставки податку на додану вартість до 15%, удосконалення механізму стягування цього податку, прискорення погашення заборгованості із ПДВ і недопущення втрат держбюджету України через зловживання при поверненні сум ПДВ із бюджету. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

В указі про невідкладні заходи для підвищення ефективності стягування ПДВ визнана незадовільною робота Державної податкової адміністрації України. Президент вказав звернути увагу керівників Міністерства фінансів, Державної митної служби, Головного контрольно-ревізійного управління, Держказначейства на неефективність заходів проти ухиляння від сплати ПДВ, а також проти зловживань при відшкодуванні з держбюджету сум цього податку.

Президент доручив Кабінетові Міністрів до 1 вересня 2004 року розробити і подати на розгляд парламенту нову редакцію закону про ПДВ, передбачивши, зокрема, зниження ставки цього податку до 15%, скорочення переліку пільг з його сплати і впровадження мораторію на надання нових пільг. Також удосконалення механізму стягування ПДВ шляхом спрощення і забезпечення прозорості відповідних процедур, уведення тимчасової реєстрації платників податку, діяльність яких не має постійного характеру.

У законопроекті також має бути передбачене вдосконалення механізму забезпечення законності виплат бюджетного відшкодування ПДВ.

Має бути також створена єдина інформаційна база даних ДПАУ, Держмитслужби, Мінфіну, Держказначейства зі сплати податків, зборів і обов’язкових платежів.

ДПАУ має переглянути в місячний термін правила податкового обліку ПДВ із метою удосконалення вирахування вартості величини впливу пільг із цього податку на формування дохідної частини держбюджету України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus