УКРАЇНА

09:39

25.05

Влада

Україна і Швейцарія будуть разом боротися з нелегалами

0

Верховна Рада України ратифікувала угоду між урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про реадмісію осіб, які знаходяться на територіях цих держав нелегально, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Відповідно до документа, сторони будуть спільно боротися з нелегальною імміграцією. Угода буде також діяти на території князівства Ліхтенштейн і стосовно його громадян.

За запитом однієї сторони інша сторона буде приймати будь-як особу, що є громадянином запитуваної сторони або має дозвіл на постійне проживання чи статус біженця на території держави запитуваної сторони. Обов’язковою підставою для реадмісії особи є невиконання або припинення виконання діючих умов в’їзду або перебування на цілісній території держави запитуючої сторони.

На запит відносно реадмісії запитувана сторона зобов’язана дати відповідь не пізніше 15 робочих днів. Запитувана сторона приймає осіб, що підлягають реадмісії, не пізніше, ніж протягом 1 місяця від дати досягнення такої домовленості, однак за обопільною згодою сторін термін прийняття особи може бути продовжений.

Відповідно до документа, не підлягає реадмісії особа, що офіційно проживала на території запитуючої сторони понад 6 місяців поспіль.

Усі транспортні витрати, пов’язані з реадмісією і транзитом через кордон, здійснюються за рахунок запитуючої сторони.

Через 30 днів після підписання угоди сторони обмінюються списком компетентних органів, що відповідають за імплементацію цієї угоди. До такого списку також додається перелік пунктів перетинання кордону, через який буде проводитися реадмісія і транзит осіб.

Угода набирає чинності в перший день другого місяця від дати одержання сторонами останнього письмового повідомлення про здійснення стороною необхідних внутрішньодержавних процедур. Кожна сторона може припинити дію цієї угоди в будь-який час шляхом письмового повідомлення іншій стороні. У такому разі угода втрачає чинність через 30 днів після дати одержання такого повідомлення.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus