УКРАЇНА

20:11

22.06

Влада

Телешун: доля політреформи залежить від позафракційних

0

Для остаточного ухвалення законопроекту про внесення змін до Конституції №4180 восени може не вистачити чотирьох голосів. Таку думку висловив сьогодні в ефірі «Громадського радіо» президент фонду «Співдружність», доктор політичних наук, професор Сергій Телешун.

Нагадаємо, для остаточного ухвалення змін до Конституції за цим проектом, його проголосують на наступній сесії, восени. Тоді для підтримки проекту №4180 потрібні будуть дві третини голосів депутатів.

За словами Сергія Телешуна, аналіз сьогоднішнього голосування щодо проекту конституційних змін показує, що велику роль у підтримці чи не підтримці політреформи відіграють позафракційні депутати.

Телешун вважає, що сьогодні у Верховній Раді вони підтвердили свою готовність жорстко і чітко висловлювати свою позицію щодо запропонованих змін до Конституції. Так, із 23 позафракційних парламентаріїв 15 сьогодні або не прийшли до сесійної зали, або не стали голосувати.

За його словами, ці реальні фігури із позафракційних чітко для себе визначили, що їх інтереси не реалізовані. Саме їх голосів може не вистачити для остаточного ухвалення восени законопроекту внесення змін до Конституції № 4180.

Вплинуть також інші чинники, зокрема президентська виборна кампанія, констатує Сергій Телешун.

За його словами, невизначеність є і у тих, хто підтримав цього разу проект політреформи. Політреформа не зупинилася, але вона пішла на нове коле. І після президентських виборів її зміст можуть змінити, вважає Телешун.

Як повідомлялось, сьогодні, 23 червня, ВР попередньо схвалила проект закону «Про внесення змін до Конституції України» №4180. За нього проголосували 276 депутатів за необхідних 226. Авторами законопроекту є депутати з парламентської більшості. Для остаточного схвалення законопроекту необхідно 300 голосів на наступній сесії, що почнеться у вересні.

Координатор парламентської більшості Степан Гавриш вважає, що проект політреформи № 4180 восени набере потрібні для остаточного схвалення 300 голосів депутатів, а то й і усі 400.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus