УКРАЇНА

09:58

25.05

Влада

Україну прийняли в Егмонтську групу

0

Егмонтська група, яка об’єднує фінансові розвідки різних країн світу, на дванадцятому пленарному засіданні, що проходить на острові Гернсі (Великобританія), вирішила прийняти до свого складу Державний департамент фінансового моніторингу України, повідомляють «Українські Новини».

«Кабінет Міністрів одержав повідомлення, що Україна стала повноправним членом міжнародної організації підрозділів фінансових розвідок - групи «Егмонт», - йдеться в повідомленні. Відповідно до повідомлення, члени групи проголосували за прийняття України до складу організації одностайно.

Одночасно з Україною Егмонтська група прийняла ще 9 країн, таким чином, загальна кількість членів організації збільшилася до 94.

Держдепартамент фінмоніторинга розраховує, що доступ до інформаційної бази Егмонтської групи після вступу в організацію розширить можливості виявлення сумнівних фінансових операцій.

Нагадаємо, що в жовтні 2003 року правовий комітет Егмонтської групи рекомендував організації прийняти до складу Держдепартамент фінмониторингу України в червні 2004.

Егмонтська група була створена в червні 1995 з ініціативи фінрозвідок Бельгії і США для боротьби з незаконними фінансовими операціями.

Зараз група об’єднує фінрозвідки 94 країн.

Держдепартамент фінмоніторингу створений указом Президента Леоніда Кучми в січні 2002 при Міністерстві фінансів для відстеження сумнівних фінансових операцій і боротьби з відмиванням грошей.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus