УКРАЇНА

20:08

22.06

Влада

Гудима: сталося те, що не може бути

0

Депутати від опозиції вважають, що сьогоднішнє попереднє схвалення законопроекту №4105 про зміни до Конституції є нелегітимним. Як повідомив народний депутат Олекса Гудима (фракція «Наша Україна») в інтерв’ю «proUA», він впевнений, що більшість просто «протягує» законопроект про політичну реформу.

Зокрема, народний депутат заявив, що «парламент вже попередньо схвалював закон про зміни до Конституції (№4105). Ми маємо роз’яснення від Конституційного суду про те, що більшість норм схваленого сьогодні законопроекту подібні до законопроекту №4105, який не був підтриманий конституційною більшістю (300 голосів) в квітні цього року. Сталося те, що не може бути відповідно до законодавства (Конституція забороняє розгляд однакових законопроектів протягом однієї сесії), – більшість просто “протягує” законопроект про політичну реформу».

Крім цього Олекса Гудима відзначив, що якщо «Конституційний суд не може зупинити цю вакханалію, то після виборів президента в жовтні 2004 року, вже при новому президентові Верховна Рада поверне назад всі зміни. Тому що не можна творити Конституцію нечистими руками».

В той же час, координатор парламентської більшості Степан Гавриш заявив, що проголосований сьогодні законопроект про внесення змін у Конституцію №4180 істотно відрізняться від раніше непідтриманого проекту №4105. За його словами, цей проект містить абсолютно нові перехідні положення , у яких враховані усі вимоги фракції «Наша Україна» і він «не є калькою з №4105».

Нагадаємо, що сьогодні, 23 червня, ВР попередньо схвалила проект закону «Про внесення змін до Конституції України» №4180. За нього проголосували 276 депутатів при необхідних 226. Авторами законопроекту є депутати з парламентської більшості

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus