УКРАЇНА

11:39

24.04

Влада

Кабмін створив раду з географічних назв

0

Кабінет Міністрів створив Міжвідомчу науково-методичну раду з питань географічних назв. Про це йдеться в постанові Кабміну № 543 від 19 квітня, передають «Українські Новини».

Науково-методологічна рада створена при Державній службі геодезії, картографії та кадастру.

Кабмін призначив головою Міжвідомчої науково-методичної ради з питань географічних назв голову Укргеодезкартографії Ростислава Сосса і надав йому право затверджувати та вносити зміни до персонального складу ради.

Цією ж постановою Кабмін затвердив положення про Міжвідомчу науково-методичну раду і скасував постанову № 783 від 23 вересня 1993 року «Про створення Національної ради з географічних назв».

До складу ради увійшли представники Міністерства охорони навколишнього природного середовища, Міністерства оборони, Міністерства транспорту та зв’язку, Міністерства освіти та науки, інших центральних органів виконавчої влади та Національної академії наук.

Зокрема, одним із завдань ради є внесення Укргеодезкартографії пропозицій стосовно найменування і перейменування географічних об’єктів, створення і ведення Державного реєстру географічних назв.

Нагадаємо, що 31 травня 2005 року Верховна Рада повторно прийняла закон «Про географічні назви».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus