УКРАЇНА

12:44

20.06

Влада

Новий президент коштуватиме країні дешевше, ніж попередній

0

Нинішні вибори Президента обійдуться бюджетові в 391 мільйон 47 тисяч гривень. Це вдвічі менше ніж ті, що відбулися 10 років тому. Таку суму витрат, як повідомляють «Факти, ICTV» оприлюднила Центральна виборча комісія.

За інформацією ЦВК, третина грошей піде на зарплати. 10 мільйонів - на транспортні послуги, ще 92 - на виготовлення скриньок і кабінок для голосування. Вже оголошені тендери на їхнє виробництво.

ЦВК поки що не визначилася з формою бюлетенів, є тільки експериментальний варіант, повідомив глава ЦВК Сергій Ківалов. Він додав, що члени комісії ще будуть звертатися з цього приводу до Верховної Ради.

За словами Ківалова, бюлетені мають складатися, і «якщо виборець не складе бюлетень, те це буде порушенням конституційної норми таємниці голосування».

Він також повідомив, що кандидатів будуть висувати з 4-го по 27-ме липня – це офіційний старт кампанії, а списки виборців мають бути складені вже через тиждень. Відповідно до нового Закону про вибори Президента, кандидати повинні внести заставу – 500 тисяч гривень і мати власні виборчі фонди.

Сергій Ківалов закликав органи місцевого самоврядування сприяти міжнародним спостерігачам під час підготовки і проведення виборів глави держави. Про це, як повідомляють «Українські Новини», він заявив на нараді ЦВК з представниками органів місцевого самоврядування і державних адміністрацій.

Ківалов також наголосив, що ЦВК «буде рада вітати в Україні представників усіх міжнародних організацій, і заявляє про свою відкритість і готовність до співробітництва».

Нагадаємо, 4 червня Кабінет Міністрів створив міжвідомчу групу зі сприяння діяльності офіційних спостерігачів від інших держав і міжнародних організацій, які прибудуть в Україну для спостереження за підготовкою і проведенням виборів Президента України в 2004 році.

Вибори Президента заплановані на 31 жовтня цього року.

Міністерство закордонних справ має намір почати розсилати офіційні письмові запрошення для роботи іноземним спостерігачам на виборах Президента з початку липня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus