УКРАЇНА

06:25

23.05

Влада

Президент посилив боротьбу з корупцією в держорганах

0

Президент України Леонід Кучма підписав Розпорядження “Про деякі заходи щодо посилення боротьби з корупцією в органах державної податкової служби”. Про це «proUA» повідомили в прес-службі президента.

Цей документ видано з метою усунення причин та умов, які сприяють корупції в органах державної податкової служби, протидії таким злочинним проявам.

Глава держави зобов‘язав Кабінет Міністрів України забезпечити у двомісячний строк:

а) обов’язкове включення до складу комісій, які утворюються для проведення атестації працівників органів державної податкової служби, посадових осіб Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ України, відповідальних за здійснення боротьби з корупцією, передбачивши попередній розгляд ними наявних у зазначених органах матеріалів стосовно посадових осіб, які атестуються;

б) розроблення і запровадження механізмів: залучення суб’єктів підприємницької діяльності, широкої громадськості до виявлення фактів вчинення корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, працівниками органів державної податкової служби; відшкодування збитків, завданих суб’єктам підприємницької діяльності незаконними діями працівників органів державної податкової служби.

Президент доручив Службі безпеки України, Міністерству внутрішніх справ України разом з Генеральною прокуратурою України: встановити з 1 липня 2004 року спеціальні «гарячі» телефонні лінії, за допомогою яких суб’єкти підприємницької діяльності зможуть оперативно інформувати відповідні органи про факти порушень законодавства або спроби перешкоджання здійсненню господарської діяльності з боку працівників органів державної податкової служби та отримувати необхідну допомогу; брати під особливий контроль розгляд справ про злочини, пов’язані з фактами корупції в органах державної податкової служби.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України має забезпечити широке висвітлення стану виконання заходів, передбачених цим Розпорядженням.

Згідно з цим документом визнано таким, що втратило чинність, Розпорядження Президента України від 11 липня 2000 року №241.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus