УКРАЇНА

16:49

23.04

Влада

Біля Ради поставили намет

0

Прихильники громадської організації «Молодь - надія України» близько 11:00 поставили біля Верховної Ради намет на знак протесту проти внесення змін до Конституції. Акція проходить за підтримкою депутата Ради від фракції «Наша Україна» Євгена Жовтяка. На наметі вони повісили плакат: «Ні - державному перевороту».

За словами організатора акції Вадима Гладчука, вони протестують проти внесення змін до Конституції, оскільки відповідно до статей 157 і 158 Конституції це є незаконним. Гладчук відзначив, що ці статті забороняють Раді протягом одного терміну повноважень двічі змінювати ті самі положення Конституції, а також встановлюють обмеження щодо повторного внесення законопроекту про зміни до Конституції з одного і того самого питання.

За словами Гладчука, учасники акції розцінюють спроби внести зміни в Конституцію як насильство над основним законом держави. Гладчук повідомив, що у разі внесення змін, акція буде продовжуватися невизначений термін і учасники акції поставлять біля Ради ще кілька наметів.

Нагадаємо, що це вже не перша така акція – у березні нинішнього року також було встановлено наметове містечко на захист Конституції. Першими свій намет установили народні депутати Юрій Павленко і Левко Лук’яненко. Біля наметів були також установлені прапори опозиційних партій, гасло «Не гвалтуйте Конституцію» і написи, що говорять про те, що ці намети – приватна власність народних депутатів України, які їх встановили.

Нагадаємо, що сьогодні, 23 червня, Рада має намір розглянути два законопроекти про зміни до Конституції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus