УКРАЇНА

10:56

24.04

Влада

Україна готова запропонувати Новій Зеландії співробітництво в галузі високих технологій

0

Відбулася зустріч Президента України Віктора Ющенка з міністром закордонних справ Нової Зеландії Уїнстоном Пітерсом, під час якої сторони обговорили двосторонні відносини між Україною та Новою Зеландією, висловилися за необхідність активізації політичного діалогу та співпраці у торговельно-економічній сфері. Про це повідомили «proUA» в прес-службі Президента.

У зустрічі також взяли участь міністр закордонних справ України Борис Тарасюк, заступник міністра закордонних справ Нової Зеландії Джон Ларкіндейл, Надзвичайний і Повноважний Посол Нової Зеландії в Україні (за сумісництвом) Крістофер Елдер.

Відзначивши високий рівень нинішнього візиту, Ющенко висловив сподівання, що він «покладе початок новому етапу розвитку двосторонніх відносин» двох держав. Україна, зазначив Президент, серед іншого, готова запропонувати Новій Зеландії співробітництво в галузі високих технологій, зокрема у літако- та супутникобудуванні, а також у суднобудівництві.

На думку Ющенка, українська та новозеландська сторони також мають рухатися убік зміцнення бізнесових та інвестиційних зв’язків.

Тарасюк поінформував Главу держави, що сьогодні він та його новозеландський колега підписали спільну заяву, в якій окреслені основні пріоритети подальшої співпраці двох країн. Серед них – рибальство, сільське господарство, захист довкілля, співробітництво у сфері подолання наслідків надзвичайних ситуацій, спільні науково-дослідницькі проекти в Антарктиці.

У свою чергу Пітерс відзначив значний інтерес до України, який нині існує в Новій Зеландії, і побажав нашій державі подальших успіхів на шляху розбудови демократії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus