УКРАЇНА

09:45

21.05

Влада

Усі силові органи кинуто на боротьбу з корумпованими податківцями

0

Президент Леонід Кучма доручив Кабінету Міністрів, Міністерству внутрішніх справ, Службі безпеки України і Генеральній прокуратурі посилити роботу з виявлення корупції в органах Державної податкової служби. Про це повідомляють «Українські Новини».

Зокрема Кучма доручив уряду у двомісячний термін забезпечити включення до складу комісій з атестації працівників податкової адміністрації представників СБУ і МВС, які відповідають за боротьбу з корупцією, передбачивши попереднє вивчення ними матеріалів, що стосуються податківців, які атестуються .

Крім того, Кабмін також у двомісячний термін має розробити і впровадити механізм залучення підприємців і широкої громадськості до виявлення фактів корупції серед працівників податкової, а також компенсації збитків, заподіяних підприємцям незаконними діями податківців.

СБУ, МВС разом з Генпрокуратурою мають установити з 1 липня спеціальні «гарячі» телефонні лінії, за допомогою яких підприємці зможуть оперативно інформувати відповідні органи про факти порушень законодавства або спроби перешкоджання господарській діяльності працівниками ДПА та отримати необхідну допомогу.

Цим службам також доручено взяти під особливий контроль розгляд справ про злочини, пов’язані з фактами корупції в ДПА.

Широке освітлення цієї боротьби Кучма доручив Держкомітету з телебачення і радіомовлення.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus