УКРАЇНА

16:48

23.04

Влада

Утилізаторам ракетного палива змінять режим оподатковування

0

Кабінет Міністрів планує запровадити для Конструкторського бюро «Південне» (Дніпропетровськ), Павлоградського хімічного заводу і Павлоградського механічного заводу (Дніпропетровська область) особливий режим оподатковування. Про це повідомляють «Українські Новини».

Про це йшлося на засіданні міжвідомчої робочої групи з утилізації ракетного палива в Павлограді. Перший заступник генерального директора Національного космічного агентства України, голова міжвідомчої робочої групи з утилізації ракетного палива Валерій Комаров сказав, що надходження від податку на прибуток і податку на додану вартість цих трьох підприємств, які беруть участь в процесі утилізації твердого ракетного палива, будуть акумулюватися на спеціальному рахунку і повертатися на фінансування проекту утилізації.

Генеральний директор ПХЗ Леонід Шиман сказав, що сума податку на прибуток і ПДВ, що її підприємство сплачує за рік, становить близько 20-30 млн. гривень. За його словами, 66% проекту утилізації буде фінансуватися за рахунок бюджетних коштів, решта - за рахунок податкових відрахувань трьох підприємств. Шиман оцінює загальну вартість проекту утилізації в 300-400 млн. гривень.

За словами Комарова, цей проект особливого режиму оподатковування буде закладений у комплексній програмі утилізації твердого ракетного палива, який міжвідомча робоча група планує представити і затвердити на засіданні Кабінету Міністрів у липні.

Відповідно до проекту утилізації, КБ «Південне» буде здійснювати інженерний супровід проекту, ПМЗ – збереження і утилізацію корпусів двигунів ракет, ПХЗ – безпосередньо утилізацію ракетного палива.

Комплексна програма передбачатиме у 2005-2008 роках проектування і будівництво промислової установки з утилізації палива, у 2008-2010 роках – роботи з утилізації.

Нагадаємо, що Україна виступила проти запропонованих США методів утилізації і вирішила самостійно, використовуючи гідророзмив, утилізувати до 2011 року 5 тис. тонн твердого ракетного палива, яке зберігається на Павлоградському хімічному заводі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus