УКРАЇНА

22:20

22.05

Влада

Кармазин: Янукович шкодить нафтогазовій промисловості

0

Прийняті зміни до державного бюджету-2004 завдадуть серйозної шкоди нафтогазовій промисловості. Так вважає народний депутат, член парламентського комітету з питань правої політики Юрій Кармазін (фракція «Наша Україна»), повідомляє «УНІАН».

«Нічого хорошого з цього не буде», – сказав депутат. На його думку, це питання «хтось серйозно лобіював, але ще гірше те, що такі важливі речі приймаються без всебічного розгляду». Депутат заявив, що фінансових розрахунків взагалі не було проведено.

Також депутат заявив, що нові надходження до бюджету будуть використані під час виборчої кампанії прем’єр-міністра Віктора Януковича. «У Києві на вулиці Московській був кінотеатр «Зоряний», а зараз там вдень і вночі робочі бригади облаштовують виборчий штаб Януковича. Таким чином, за рахунок стратегічних галузей (як нафтогазова), і за рахунок культури – перед виборами все використовується», – сказав Кармазін.

Нагадаємо, що 17 червня 2004 року Верховна Рада припинила дію Закону «Про рентні платежі за нафту, природний газ і газовий конденсат», що встановлює диференційоване нарахування ренти на нафту і газ, і був підписаний президентом України в березні поточного року.

Ці положення передбачені прийнятими у четвер змінами до держбюджету-2004. Вказаний закон встановлював диференціацію платежів залежно від ціни нафти, газу і конденсату по відношенню до визначених в законі базових цін, інфляції, ставки податку на прибуток.

Згідно із змінами до бюджету, порівняно з колишньою редакцією закону, базова ціна на нафту знижена з 650 грн. до 600 грн. за тонну, тоді як природного газу збільшена - з 250 грн. до 275 грн. за 1000 кубометрів, а базову ціну на газовий конденсат встановлено на рівні 760 грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus