УКРАЇНА

13:07

22.05

Влада

Гавриш готує репетицію політреформи

0

Завтра парламентська більшість підтримає законопроект №4180 про внесення змін до Конституції, а законопроект №3207-1, швидше за все, не підтримає. Таким є прогноз координатора більшості Степан Гавриша, повідомляє «UA TODAY».

Гавриш сказав, що для підтримання законопроекту №4180 депутати фракцій більшості зберуться в повному складі.

Він також відзначив, що парламентська більшість може підтримати законопроект 3207-1 тільки у разі досягнення політичного компромісу з блоком «Наша Україна». Гавриш також повідомив, що лідер фракції «Наша Україна» Віктор Ющенко не прийшов на погоджувальну раду у вівторок. Говорячи в цілому про законопроект №3207-1, координатор парламентської більшості висловив думку, що в ньому «достатньо протиріч, які потрібно знімати не шляхом тиску на більшість, а шляхом діалогу».

За словами Гавриша, компроміс між парламентською більшістю і фракцією «Наша Україна» може бути досягнутий у разі, якщо Ющенко зробить публічну заяву про підтримку політичної реформи. «Тоді завтра цей законопроект знімається з розгляду, ми голосуємо №4180, щоб наступного тижня проголосувати і №3207-1 і направити його до Конституційного суду і восени знайти компроміс. Якщо цього не буде, то парламентська більшість за №3207-1, радше, голосувати не буде», – заявив координатор більшості.

Також Гавриш сказав, що не бачить основ для блокування роботи парламенту депутатами з опозиції. «Це буде означати для них, що вони кинули виклик політичній реформі», – наголосив він.

Нагадаємо, що для проведення політреформи завтра потрібно, щоб депутати підтримали один із законопроектів 226 голосами. Після цього на наступній сесії передбачені законопроектом норми можуть бути внесені до Конституції, якщо документ підтримають 300 депутатів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus