УКРАЇНА

09:46

25.05

Влада

Корнякова розповіла Кучмі про хорошу боротьбу з корупцією

0

Президент України Леонід Кучма зустрівся з головою Координаційного комітету при Президенті з боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Тетяною Корняковою. Про це повідомляє «Главред».

Корнякова проінформувала президента про участь у засіданні Стамбульського плану дій з боротьби з корупцією, що відбулося в паризькій штаб-квартирі Організації економічного співробітництва і розвитку. Вона відзначила, що зустрічі членів делегації в межах заходу виявили сприятливу налаштованість стосовно України більшості міжнародних експертів організації. Вони, за словами Корнякової, відзначили позитивну динаміку розвитку антикорупційних заходів в Україні, що вигідно відрізняється серед інших країн Стамбульського плану. (До Стамбульського плану дій щодо боротьби з корупцією входять Вірменія, Азербайджан, Грузія, Киргизстан, Росія, Таджикистан і Україна).

Також Корнякова повідомила Кучмі про перебіг виконання указу президента «Про систему заходів щодо усунення причин і умов, які сприяють злочинним проявам і корупції». Глава держави доручив розглянути це питання на наступному засіданні Координаційного комітету.

Під час зустрічі йшлося й про виконання доручення президента щодо перевірки нафтовидобувної галузі. Кучма наголосив, що за результатами перевірок найближчим часом підпише Указ «Про неналежне виконання невідкладних заходів з підвищення ефективності ресурсовикористання в Україні», яким буде передбачатися низка кадрових змін.

Темою розмови стало також виконання указу глави держави «Про серйозні недоліки в роботі з розгляду звертань громадян органів виконавчої влади і правоохоронних органів Донецької області». Президент доручив урядові і голові Донецької облдержадміністрації вжити термінових заходів щодо реалізації положень цього документа.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus