УКРАЇНА

01:54

19.06

Влада

«Наша Україна» – проти проекту політреформи №4180

0

Фракція блоку «Наша Україна» має намір блокувати розгляд і попереднє схвалення законопроекту №4180 про внесення змін до Конституції. Про це сказав лідер «Нашої України» Віктор Ющенко, повідомляють «Українські Новини».

За словами Ющенка, розгляд законопроекту №4180 під час нинішньої сесії є нелегітимним, оскільки він майже цілком повторює положення законопроекту №4105, який Рада відмовилася підтримати в квітні. «Ми будемо вживати адекватних заходів, у тому числі блокування», – сказав Ющенко.

Водночас він відзначив, що альтернативний законопроект №3207-1 може бути підтриманий «Нашою Україною». «Якщо буде сформований процес, робоча група, узгоджені позиції, то це може бути компромісний варіант», – сказав Ющенко.

Лідер «Нашої України» заявив, що його блок підтримає законопроект №3207-1 у тому разі, якщо він буде винесений на розгляд як єдиний варіант політреформи.

Рішення лідерів фракцій – розглянути паралельно два проекти політреформи – Ющенко розкритикував. За його словами, у цьому випадку проект №3207-1 є необхідним для фракції більшості, щоб не виключати «Нашу Україну» із процесу конституційних змін.

Законопроект №4180 готові підтримати фракції і групи парламентської більшості, а також фракція Комуністичної партії.

Фракції «Нашої України» і блоку Юлії Тимошенко виступають проти ухвалення цього законопроекту. Фракція Соціалістичної партії висловила свою готовність підтримати законопроект №3207-1 у разі його підтримки «Нашою Україною».

Законопроект №3207-1 запропонований депутатами Олександром Морозом, Анатолієм Матвієнком і Віктором Мусіякою.

Законопроект №4180 внесений депутатами з парламентської більшості.

У разі, якщо Верховна Рада підтримає 226 голосами один із двох згаданих законопроектів до кінця нинішньої сесії, для внесення змін до Конституції необхідно, щоб на наступній сесії за законопроект проголосувала конституційна більшість Верховної Ради – 300 депутатів.

Нинішня сесія закінчиться на початку червня, наступна почнеться у вересні нинішнього року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus