УКРАЇНА

01:22

26.05

Влада

Кіркоров на колінах попросив вибачення в Кличка

0

Не встиг згаснути скандал навколо витівки Філіпа Кіркорова в Ростові-на-Дону, як він напросився на новий. Цього разу - в Америці. У нью-йоркському «Радіо-Сіті Мюзик-Холі» Кіркоров разом з Веркою Сердючкою вів церемонію вручення нагород «Російський грамофон».

«Взявши в руки перший з «золотих грамофонів, що вручалися,» (природно - муляж), Кіркоров голосно заявив: «Ну, що це за дешевка!» - пише «НРС». Але ці слова, хоча і з натяжкою, віднесли до своєрідного гумору артиста.

Наступний інцидент, що відбувся після виступу групи «Чай вдвоем». Поздоровити музикантів вийшла знаменита в усім світі доктор Рут, що була ув’язненою Голок осту та створила медичну школу і на свої кошти організувала медичну допомогу в багатьох відсталих країнах. Старій жінці було важко піднятися на сцену, тому музиканти з групи «Чай вдвоем» їй допомагали. У цей час Киркоров кричав: «Гей ти, тримайся ближче до цих двох самців, вони тобі допоможуть». (За іншою версією Кіркоров звернувся до доктора Рут з питанням, як вона взагалі може стояти між цих двох самців).

Третій інцидент стався під час вітання гостей «Російського грамофона» американським сенатором Чаком Шумером від штату Нью-Йорк. Він говорив про те, як пишається, що сюди приїхали російськомовні іммігранти, які зробили так багато для розвитку економіки і культури міста, штату, усієї країни. У цей час Киркоров теж щось говорив. Сенатор думав, що Кіркоров його переводить. Але Кіркоров у цей час захоплювався якоюсь дівчиною: «Ви подивіться, яка довгонога тьолка. Як вона ходить! Начебто не бачить, що я її вже хочу...». Сенатор, звичайно, почув мимовільні смішки в залі і запитав: «Сподіваюся, він сказав щось гарне».

Зупинити Кіркорова вдалося тільки боксерові Віталію Кличку, що разом із братом вийшов поздоровляти «Блестящих». Віталій перервав потік кіркоровської «дотепності» словами: «Це що, твій сольний концерт? Відпочинь!» Філіп театрально впав на коліна зі словами: «Ой, вибачте, ви - єдині, кого я боюся».

За метеріалами Newsru.com

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus