УКРАЇНА

11:50

21.05

Влада

Чечетов залишився без оцінки

0

Сьогодні Верховна Рада не змогла оцінити роботу Фонду державного майна. Про роботу цього органа в парламенті відзвітувався голова ФДМ Михайло Чечетов, повідомляє «Обком».

Напередодні очікувалося, що обговорення звіту Чечетова викликає бурхливу дискусію серед народних депутатів. Але крім глави спецкомісії з приватизації Валентини Семенюк ніхто особливих емоцій у залі не виявив. На голосування було поставлено чотири проекти постанов з оцінкою роботи ФДМ – від задовільної до найкритичнішої. Але жодне з них не набрало необхідної кількості голосів. Лідером же став проект самої Валентини Семенюк – 187 голосів.

Головуючий на засіданні парламенту перший віце-спікер Адам Мартинюк запропонував компромісний варіант: Валентина Семенюк з чотирьох проектів має зробити один погоджений документ і потім запропонувати його парламентові для голосування. Дату такого голосування поки не визначено.

Нагадаємо, що після приватизації «Криворіжсталі» невдоволення роботою ФДМ висловлювали депутати опозиційних фракцій Ради.

14 червня 2004 року переможцем конкурсу з приватизації меткомбінату «Криворіжсталь» був визнаний консорціум «Інвестиційно-металургійний союз» (Київ). При стартовій ціні 3806 млн. гривень (714 млн. доларів) «Інвестиційно-металургійний союз» купив 93,02% «Криворіжсталі» за 4,26 млрд. гривень (800 млн. доларів).

Ця ціна майже вдвічі менша за запропоновану консорціумом «Іспат Вугілля» (Київ), що був створений другим за величиною виробником стали у світі холдингом LNM Group і корпорацією US Steel. Після оголошення результатів приватизації учасники консорціуму заявили, що конкурс із продажу 93,02% акцій «Криворіжсталі» має бути переглянутий. Консорціум LNM – US Steel запропонував ФДМ за 93,02% «Криворіжсталі» 1,5 млрд. доларів, а також інвестиційну програму на 1,2 млрд. доларів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus