УКРАЇНА

06:30

19.01

матеріали по темі:

Влада

КБС запропонував FATF співробітництво

0

Асоціація «Київський Банківський Союз» (КБС) направила на адресу FATF лист із пропозицією про співробітництво. Про це «proUA» повідомили в прес-службі КБС.

Зокрема, Асоціація просить FATF про залучення її фахівців до участі в заходах, пов’язаних з перебуванням і проведенням роботи експертної місії FATF, з метою недопущення використання банківської системи для легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

На думку президента КБС Леоніда Черновецького, співробітництво міжнародної організації з Київським Банківським Союзом дозволить зробити максимально прозорими процеси, пов’язані зі здійсненням банківських операцій в Україні і стане додатковим інструментом у справі протидії відмиванню «брудних грошей».

Довідка: Асоціація «Київський Банківський Союз створений у 1994 році. Поєднує 70 фінансово-кредитних установ із усіх регіонів України і представництва іноземних. Метою діяльності КБС є консолідація зусиль банків у питанні вдосконалення банківського законодавства України, представництва банківського співтовариства в органах влади, ініціювання розгляду проблемних питань.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus