УКРАЇНА

08:55

20.06

Влада

ВР скоротила ЗС і розкритикувала роботу КМУ в сфері оборони

0

Верховна Рада скоротила чисельність Збройних сил до кінця 2004 року на 70 тис. осіб до 285 тис., серед яких 210 тис. військовослужбовців. За ухвалення внесеного президентом Леонідом Кучмою проекту закону «Про внесення змін до закону України «Про чисельність Збройних сил України на 2000-2005 роки», проголосували 238 депутатів за необхідних 226, повідомляють «Українські Новини».

Закон припускає, що фінансування скорочення ЗС буде проводитися за рахунок коштів держбюджету, також для цих цілей необхідно додатково виділити 220 млн. гривень, серед іншого 132,6 млн. гривень - на виплату військовослужбовцям грошової допомоги під час звільнення і 45,9 млн. гривень - на виплату грошової допомоги звільненим військовослужбовцям під час працевлаштування.

Скорочення чисельності військовослужбовців дозволить надалі знизити витрати на їхнє утримання і кошти, що звільнилися, направити на розвиток озброєння і військової техніки, підвищення рівня підготовки військ і вирішення соціальних проблем військовослужбовців.

Крім того, Верховна Рада визнала недостатньою роботу Кабінету Міністрів із виконання конституційних повноважень у сфері оборони. За ухвалення відповідного проекту постанови проголосували 297 депутатів за необхідних 226.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus