УКРАЇНА

17:33

22.04

Влада

Податкових порушників СНД ловитимуть усі разом

0

Країни СНД спільно створять об’єднаний банк даних про підприємства і підприємців, що підозрюються в ухилянні від сплати податків. Таке рішення було ухвалено на засіданні Координаційної ради керівників органів податкових розслідувань стран СНД (КРОПР), що завершився вчора у Душанбе ,повідомляє «Lenta.ru».

За словами заступника міністра внутрішніх справ, начальника російської Федеральної служби з економічних і податкових злочинів (ФСЕПЗ) генерал-лейтенант Сергій Верьовкін-Рахальський, у сферу уваги організаторів банку даних входять суб’єкти, що хазяюють, банки, засновники і керівники, які були замічені в податкових порушеннях.

Крім того, буде збиратися інформація про фірми, що намагаються порушувати законодавство при відшкодуванні ПДВ. Особливу увагу будуть приділяти структурам, які будуть замічені у незаконному обігу алкогольної, тютюнової та іншої підакцизної продукції.

Учасники КРОПР домовилися також підвищити ефективність оперативно-інформаційної взаємодії в сфері боротьби з незаконним обігом алкогольної і тютюнової продукції, обміні інформацією про підприємства й організації, що є виробниками й експортерами підакцизної продукції.

У межах спільної діяльності податкових органів країн СНД буде проводитись аналіз існуючих і виявлення нових типових схем податкових і інших економічних злочинів і правопорушень. Також учасники засідання обговорили перспективи уніфікації податкового законодавства країн СНД.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus