УКРАЇНА

16:35

26.05

Влада

Суд у справі про катування в «Абу Граїб» відкладений

0

Судові слухання у справі трьох військовослужбовців США, обвинувачуваних у знущаннях над іракськими ув’язненими у в’язниці «Абу Граїб», відкладені на місяць – до 31 липня 2004 року, повідомляє РІА «Новости».

Суд відхилив клопотання захисту зазначених підсудних, що стосуються перенесення судових слухань на територію Сполучених Штатів під приводом відмовлення цивільних свідків прибути до Іраку. Трибунал також ухвалив постанову, відповідно до якої, усі потенційні учасники процесу мають уникати розголосу в ЗМІ ходу судових розглядів. Одночасно судовий трибунал заборонив знесення будівлі в’язниці «Абу Граїб» як «місця злочину».

Водночас, трибунал погодився з доводами захисту про необхідність дачі свідчень свідків членами військового керівництва США в Іраку і регіоні, включаючи генералів Джона Абізейда, Рікардо Санчеса, Джеффрі Міллера і Барбари Фаст. А також задовольнив частину позовів захисту обвинувачуваних Джевіла Девіса і Чарльза Гренера, включаючи питання призначення слідчих, процедури ознайомлення зі справами підсудних.

З урахуванням прийнятих рішень суд ухвалив відкласти слухання справ сержанта Девіса і військовослужбовця Гренера до 31 липня 2004 року.

У зв’язку з невикликом до суду цивільного адвоката третього обвинувачуваного в справі сержанта Айвана Фредерика, що члени судової комісії кваліфікували як «порушення цивільних прав підсудного», початок судового слухання в справі цього військовослужбовця перенесено на 23 липня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus