УКРАЇНА

00:31

23.05

Влада

Мартинюк вірить у перемогу комуніста

0

Член центрального комітету Комуністичної партії України, перший віце-спікер Адам Мартинюк упевнений, що новим президентом України може стати комуніст. Він відзначив, що «на нинішньому етапі розклад політичних сил сприяє перемозі кандидата-комуніста», повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Мартинюк вважає за недоцільне висування декількох кандидатур від Комуністичної партії на президентських виборах у зв’язку з побоюванням з приводу того, що кандидат може бути знятий з передвиборних перегонів. За його словами, Закон «Про вибори президента України» написаний так, що зняття кандидата є практично неможливим.

Крім того, Мартинюк повідомив, що КПУ продовжує переговори з СПУ з приводу висування єдиного кандидата на президентських виборах. При цьому він зазначив, що кожна з партій хотіла б бачити таким єдиним кандидатом тільки свого члена. За словами Мартинюка, члени КПУ вважають, що таким кандидатом має бути тільки комуніст, оскільки в кандидата-комуніста зараз рейтинг майже вдвічі вищий, ніж у кандидата-соціаліста.

Мартинюк заявив, що розв’язати цей «гордіїв вузол» могло б об’єднання КПУ і СПУ в одну партію. «Така ідея могла б вирішити зараз проблему єдиного кандидата від лівих, а пізніше – єдиного списку», – зазначив Мартинюк. Також він наголосив, що соціалісти поки негативно відносяться до такої пропозиції.

Перший віце-спікер також заявив, що він сумнівається в тому, що в парламенті знайдеться достатня кількість голосів для звільнення голови Фонду держмайна Михайла Чечетова. Мартинюк зауважив, що якщо така постанова і буде ухвалена, це буде винятково політичне рішення, оскільки відповідно до Конституції, главу ФДМ призначає президент України за узгодженням з парламентом, а звільняє президент України без узгодження з Радою.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus