УКРАЇНА

10:56

24.05

Влада

Міноборони передасть залізничні війська Мінтрансу

0

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 17 червня зобов’язав Міністерство оборони передати Залізничні війська в підпорядкування Міністерству транспорту. Розпорядження прийнято з метою реалізації Закону „Про Державну спеціальну службу транспорту”, повідомляє «УНІАН».

Згідно з розпорядженням, Міноборони має вирішити питання щодо направлення військовослужбовців Залізничних військ до Державної спеціальної служби транспорту і у двомісячний термін передати на баланс Мінтрансу закріплені за Залізничними військами озброєння, боєприпаси, військове майно та радіочастотний ресурс.

Зокрема, передачі підлягають майнові комплекси військових містечок №35 (м.Червоноград Львівської обл), №49 (м.Чоп Закарпатської обл), №86 (м.Дніпропетровськ), №50 (м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл), №№ 54, 55, 56 і 58 (м.Чернігів), №85 (м.Новомосковськ Дніпропетровської обл), №403 (м.Львів), №№ 239 і 244 (м.Харків), №291 (м.Київ), №3 (м.Конотоп Сумської обл), №6 (м.Лозова Харківської обл), №73 (м.Полтава), №243 (смт Манченки Харківського р-ну Харківської обл), №16 (с.Ніжиловичі Макарівського р-ну Київської обл).

Крім того, Міноборони має передати матеріально-технічні засоби та військове майно служб тилу і об’єкти незавершеного будівництва: 40-квартирний будинок в м.Ужгороді та 18-квартирний будинок у м.Чопі.

Міноборони також повинно забезпечити погашення кредиторської заборгованості військових частин Залізничних військ.

Міноборони та Мінтранс мають разом визначити питання передачі Мінтрансу бюджетних призначень на утримання Залізничних військ.

Крім того, Мінтранс у шестимісячний термін має розробити проект програми формування та розвитку Державної спеціальної служби транспорту на 2005-2015 роки.

Нагадаємо, що ВР законом від 5 лютого 2004 року зобов’язала Кабмін відповідно до Указу Президента України від 27 січня 2003 року, передати Залізничні війська Міністерству транспорту і перетворити їх на Державну спеціальну службу транспорту.

Основними завданнями Державної спеціальної служби транспорту визначено охорону об’єктів транспортної системи, будівництво та реконструкцію існуючих транспортних шляхів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus