УКРАЇНА

13:06

22.05

Влада

Українське питання на літню сесію ПАРЄ не виноситься

0

Сьогодні в Страсбурзі починається літня частина сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) 2004 року. Серед головних питань порядку денного: розгляд рекомендації щодо припинення процедури моніторингу Туреччини, заходів протидії домашнього насильства відносно так званих «наречених за каталогом» і осіб, які знаходяться на домашньому утриманні, ситуація з політичним впливом на ЗМІ в Італії, повідомляє «Главред».

Заплановане також обговорення декількох питань відповідно до процедури «термінових дебатів». Про те, якими точно будуть ці питання, стане відомо після офіційного відкриття сесії ПАРЄ о 15.00 за місцевим часом.

Питання щодо стану виконання Україною своїх обов’язків держави-члена Ради Європи на порядку денному літньої сесії ПАРЄ, як відомо, цього разу не фігурує.

Зустрічі з європейськими журналістами протягом майбутнього тижня проведуть: президент ПАРЄ Пієр Шидер, Генеральний Секретар РЄ Вальтер Швіммер, президент Європейського Банку Реконструкції та Розвитку Жан Лем’єр, президент Вірменії Роберт Кочарян та інші особи, що відвідають Страсбург протягом роботи сесії з 21 по 25 червня.

ПАРЄ протягом літньої сесії також буде обирати нового Генерального Секретаря. Зараз завершується п’ятирічний термін перебування на цій посаді в представника Національної Ради Австрії пана Вальтера Швіммера.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus