УКРАЇНА

14:50

24.05

Влада

Черговий етап держвипробувань Ан-70 розпочнеться в липні-серпні

0

Черговий етап державних спільних випробувань нового російсько-українського середнього транспортного літака Ан-70 почнеться в липні-серпні цього року, повідомляє «Інтерфакс».

Така домовленість була досягнута на російсько-українській спільній нараді з організаційно-технічних питань за програмою Ан-70, що відбулась цього тижня в Києві, повідомив перший заступник начальника управління начальника озброєння Збройних сил РФ генерал-лейтенант Володимир Михєєв.

«Державні іспити - це справа не одного дня. За нашими прогнозами вони триватимуть як мінімум весь 2005 рік. Іспити будуть проводитися встановленим порядком як в іспитових центрах Росії, так і України», - сказав В.Михєєв.

Він зазначив, що поки пройдено етап попередніх іспитів, що надає право почати серійне виробництво літака.

«Питання серійного виробництва зараз знаходиться в активному опрацюванні. У Росії Ан-70 планується будувати на Омському НВО “Полет”. Що стосується України, то на київському заводі Авіант уже розпочато виробництво літака. Україна активно фінансує цю програму. У них навіть ухвалений спеціальний закон з цього проекту», - сказав В.Михєєв.

За його словами, технічних питань щодо літака Ан-70 мінімальна кількість. Нам необхідно провести стендові іспити двигунів. Що робити і як робити, промисловість розуміє. У рішенні цієї задачі активну участь бере московський Салют, що на коопераційній основі буде робити частину вузлів і деталей двигуна Д-27, - сказав він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus