УКРАЇНА

05:31

24.05

Влада

Литвин підготує звернення до кандидатів в президенти

0

Голова Верховної Ради Володимир Литвин висловив занепокоєння з приводу того, що “президентська кампанія може відкинути назад розвиток України”. Про це спікер заявив у п’ятницю в ході одноденної робочої поїздки в Донецьку область, виступаючи перед керівниками місцевого самоврядування в облдержадміністрації, повідомляє «Остров».

«Президентська виборча кампанія мене і всіх хвилює, щоб вона не перетворилася в період, що відкине наш розвиток назад внаслідок протистояння, перманентної боротьби і бажання приймати миттєві рішення, що сьогодні сподобаються, але матимуть негативні наслідки завтра», - заявив спікер.

Насамперед, вважає спікер, сьогодні потрібно зібрати тих людей, які реально претендують на посаду президента, щоб вони разом «виписали основні базові цінності, які поділяли б усі кандидати і вся Україна». І потім на базі цих цінностей побудували б свої програми.

На думку Литвина, це важливо для того, щоб усе «не привело до боротьби, до чорного піару, який зараз провокується і який зараз заготовлений». «Це призведе до остаточної деградації моральної нашого суспільства. Люди вже й так нікому і нічому не вірять», - зауважив голова парламенту.

Литвин також вважає, що кандидатам необхідно підписати «акт, угоду, заяву про розуміння, щоб вони відпрацювали в процесі дискусії розробку такої програми, яка сьогодні дуже потрібна Україні і яка дасть результат після її впровадження».

«І третє - потрібен договір, потрібно домовитися про те, якою ми хочемо бачити, якою буде Україна після виборів. Щоб не привело це до того, що сторона, яка програє, буде в усі інстанції скаржитися і говорити, що до України необхідно застосовувати санкції. А друга сторона, що виграє, намагатиметься відігратися за критику, що одержувала», - пояснив свою позицію спікер.

«Я думаю, такий підхід, така позиція, яку ми пропонуємо, буде підтримана вами. Я її оформлю в офіційне звернення до найбільш імовірних претендентів і кандидатів на президентство», - завершив Литвин.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus