УКРАЇНА

08:05

23.05

Влада

Енергетичну компанію створять без «Укренерго»

0

Президент Леонід Кучма доручив Кабінету Міністрів створити державну акціонерну компанію «Енергетична компанія України», не включаючи до її складу компанію «Укренерго». Про це повідомляють «Українські Новини», посилаючись на указ президента «Про внесення змін до статті 1 указу Президента «Про заходи для підвищення ефективності управління електроенергетичним комплексом».

Нагадаємо, 8 червня Кабмін затвердив проект указу Президента про внесення змін в указ Президента від 22 січня, яким передбачено виключити акції компанії «Укренерго» зі статутного фонду Енергетичної компанії.

У січні Кучма доручив Кабміну створити на основі державних пакетів акцій обласних енергопостачальних компаній державну акціонерну компанію «Енергетична компанія України».

Кучма зобов’язав Кабмін затвердити статут компанії, а також сформувати її статутний фонд, передавши в нього належні державі акції енергетичних компаній.

Кучма також доручив Кабміну включити в УФ створюваної компанії 100% акцій компаній «Укренерго» і «Укрінтеренерго» після їхньої корпоратизації і включення до списку підприємств, які не підлягають приватизації .

«Укренерго» здійснює диспетчеризацію енергосистеми України і передає електроенергію від електростанцій до мереж енергопостачальних компаній.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus