УКРАЇНА

10:55

27.05

Влада

Олігархи готуються зрадити Януковича з Кучмою

0

У виборі між президентом Януковичем і третім терміном Кучми українські олігархи дедалі серйозніше розглядають третю можливість. Як прогнозують експерти компанії Economist Intelligence Unit, дехто з власників фінансово-промислових груп може перейти на бік кандидата Віктора Ющенка. Про це повідомляє радіо «Свобода»

В разі перемоги найбільш ймовірного кандидата від влади Віктора Януковича може відбутися суттєве порушення нинішнього балансу сил. Експерти Economist Intelligence Unit вважають, що протиріччя між олігархами настільки великі, що не виключено, що хтось із них, а можливо, і не один, перейдуть на бік Віктора Ющенка під час президентської кампанії.

На думку британських оглядачів, цю можливість хочуть залишити за собою і Віктор Пінчук і Ренат Ахметов, структури яких перемогли в конкурсі з приватизації “Криворіжсталі”. «Можливо, – кажуть аналітики, – олігархи погодилися на співпрацю щодо купівлі «Криворіжсталі» тому, що вони розуміють, що це підприємство буде частиною переговорних інструментів після того, як Леонід Кучма покине свій офіс».

Експерти також роблять висновок, що у будь-якому випадку в Україні не буде чесної приватизації привабливих активів, доки не буде порушена монополія олігархів на економічну та політичну владу в країні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus